Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Gjett hva jeg fant i fryseren???

 

Ferdig lagd gryterett!!!! Jippi, alt jeg trenger å gjøre til middag er å varme den, snu den tre ganger i gryte når den er ting,og varme brød!!!

 

Har jo akkurat sittet å bekymret meg for hva jeg skulle finne på til middag siden jeg har jobbet som en hest i dag og orket ikke tanken på å hente take away eller lage mat, så snubblet jeg over dette.

Andre blir glade for å finne gull, jeg blir glad for ferdig middag!!

 

Har forøverig ryddet MASSE i huset i dag, pakket enda mer, ryddet de fleste av de 500 km2 med hage og uteplass slik at man faktisk nesten kan presantere huset og hagen som levlig selv om det er en byggeplass her, og tatt meg av to barn samt to hunder hvorpå en har havnet i en skikkelig slosskamp idag... Søren meg ikke verst..

 

Nevnte jeg det beste av alt??? Jeg slipper å lage middag!!!!!!!!!

 

:)))))))))))))

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Fy f*** du har pågangsmot Gunda!

I admire you!

Skrevet

blir like impornert av humøret ditt hver gang! stor klem til deg!

Skrevet

Hehehe....så flink som du har vært så fortjente du å slippe å lage avansert middag. Jeg er happy fordi jeg fant is i fryseren, skal ikke mye til her heller. ;o)

Skrevet

impornert faktisk hahaha.. imponert skulle det jo stå da! jaja, all ære til deg gunda!

Skrevet

Du må ha energi til tusen, til tross for motgang, smerter, bygging, ansvar og gubbe i langtvekkistan og attpåtil to små troll:)

 

Så fint at du slapp å lage mat da:)!!!

Skrevet

Jeg har smertestillende, cola, to snille barn og det beste DIB!

 

Var saklig sliten i går, men fikk survet fra meg her inne og kjeftet litt på gubben samt sovet litt i natt så da skjer det underverker!

 

En ting er at hver ting jeg gjør er en ting jeg kan stryke av listen å det er deilig å vite at ting er gjort og at jeg slipper å gjøre dem igjen!

 

Takk for komplimentene, jeg rødmer jo her jeg sitter...

 

Håper dere har en flott kveld alle sammen så skal jeg se om jeg har ork til å dra over gulvet før jeg stuper...

Skrevet

hehe,, så bra da gunda..

Kose deg med middagen;-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...