Frk.Forvirret Skrevet 15. juli 2007 #1 Skrevet 15. juli 2007 Hvor lang tid trenger den på å fryse før servering? Er det noen lure triks jeg bør vite om når man baker denne kaka? Aldri bakt den før, skjønner dere:-).
en-to, lappe sko..... Skrevet 15. juli 2007 #2 Skrevet 15. juli 2007 Jeg lager den som regel dagen før jeg skal servere den. Laget to stykker i går. Er en grei kake å lage, men det hender seg at jeg setter selve isfyllet litt i fryseren før jeg heller det over kaken. Særig hvis fyllet er veldig tynt. Veldig kjekt med sånn form der du bare setter ringen på serveringsfatet. Fint både til ostkake og iskake!
Frk.Forvirret Skrevet 15. juli 2007 Forfatter #3 Skrevet 15. juli 2007 Takk for svar! Har faktisk den bake it easy-formen jeg tror du mener. Rekker nok ikke å lage den nå, for jeg får besøk kl 16, og da rekker den vel ikke å fryse... Prøve en annen gang!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå