Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Ei i venninnegjengen tror at alt blir helt fantastisk bare hun får seg kjæreste igjen. Alt!

 

Jeg er SÅ lei av å høre henne sutre over at hun er alenemor! (Har selv vært alenemor i nesten 6 år, så JA jeg vet hvordan det er!) Hver gang noe er litt vanskelig med datteren hennes, klager hun over at det er fordi hun ikke har en mann. ALT fælt er visst fordi hun ikke har en mann!

 

Hun er sykt misunnelig på alle som er i et forhold - som om det er en slags garanti for et lykkelig liv. Om noen forteller at ei jente blir mishandla av samboeren sin, sier hun "jaja, men hun er iallfall ikke helt alene!" Hallo?!!!

 

Vi i venninnegjengen er alle mellom 28 og 34 år, og det begynner å bli jævla slitsomt å høre på en person som fortsatt er på fjortisstadiet når det kommer til forhold. Enhver idiotfyr som sjekker henne opp, får masse oppmerksomhet, og gang på gang griner hun over at "alle menn er like fæle". Klart du bare finner fæle menn, når du er så desperat at du gir hvem som helst en sjanse til å tråkke på deg!

 

Denne venninna pleide å være morsom å henge sammen med, vi kunne skravle om alt mulig. Nå kan hun bare prate om menn; hun overfaller alle hun kjenner med spørsmål om det fins noen kjekke menn på jobben deres, om det er noen fine fedre i barnehagen til ungene deres etc etc. Sliiiitsomt!

 

Hun er alenemor til en 5åring, og selv om hun elsker ungen sin, engasjerer hun seg ikke halvparten så mye i henne som i å finne seg en ny fyr. Flere av oss har sagt ifra til henne, men det når jo faen ikke inn!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...