Babyfacepsycho Skrevet 14. juli 2007 #1 Skrevet 14. juli 2007 Hva med meg da? Som kjøper billige klær og ting til meg selv også? Får jeg lov til og kjøpe billige bleier til vesla da? Har jo ikke akkuratt mye penger, og må omtrent snu ti ganger på hver krone før den blir brukt. Derfor kjøper vi billige bleier og også billige ting til oss selv. Rett og slett for at vi må. Er det galt det også? Eller blir det helt plutslig lov da? Kan jo legge til at vi kjøper stor pakk med pampers bleier på rema 1000 og igår kjøpte vi coop sine for og prøve dem. Har også prøvd libero, og syntes ikke dem var noe bra for vesla fikk utslett av dem. Men kommer sikkert til og kjøpe noe up&go etterhvert hvis hun kan bruke det. =)
Gjest Skrevet 14. juli 2007 #2 Skrevet 14. juli 2007 Slapp av, jeg er bare ute etter å provosere. Du er fornuftig som ikke bruker penger over evne.
Fraggelhysa! Skrevet 14. juli 2007 #3 Skrevet 14. juli 2007 marie_85: Selv om vi aldri har hatt direkte dårlig råd, så har vi prøvd å holde oss til de jumbopakningene på rema. Rett og slett pga at det er SAMME bleien mye BILLIGERE! Kjempesmart!
Babyfacepsycho Skrevet 14. juli 2007 Forfatter #4 Skrevet 14. juli 2007 Ha ha. Skjønnte jo det da. :-p Du tror vel seriøst ikke at jeg egentlig hadde brydd meg så mye hvis du ikke hadde ment det var greit.? lol =)
Monajenten Skrevet 14. juli 2007 #5 Skrevet 14. juli 2007 Hva er vitsen med å svare spydig og attpåtil gjøre det kun for å provosere? Kom deg inn på Kranglesiden hvis det kun er derfor du er her.
Gjest Skrevet 14. juli 2007 #6 Skrevet 14. juli 2007 Hvem har putta en femmer på deg da, Monafjerten?! Jeg synes DU hører hjemme på kranglesiden, for jeg er mye mer balansert og rolig enn du er!
Babyfacepsycho Skrevet 14. juli 2007 Forfatter #7 Skrevet 14. juli 2007 Jeg vet at det er samme bleiene. Og vi er fornøyde med dem. Men syntes fakiskt at coop sine var litt bedre. Lettere og ta på dem på vesla som aldrig vil ligge stille. =)
Monajenten Skrevet 14. juli 2007 #8 Skrevet 14. juli 2007 Hehe ja veldig rolig og balansert. Les gjennom svarene du har skrevet i løpet av kvelden, omtrent bare frekke og usaklige svar. Syns det er unødvendig.
Gjest Skrevet 14. juli 2007 #9 Skrevet 14. juli 2007 Og hva får deg til å tro at jeg bryr meg om hva du synes er unødvendig eller ikke, Monafjerten? Det er jo du som drar dette lengre og fortsetter å krangle og diskutere! Så hvem hører hjemme på kranglesiden?! Dessuten så har jeg faktisk mer å gjøre her enn du, for min sønn er yngre enn din!
Gjest Skrevet 14. juli 2007 #10 Skrevet 14. juli 2007 det er godt at noen får meg til å le på en ensom kveld som dette.. hehehe
Babyfacepsycho Skrevet 14. juli 2007 Forfatter #11 Skrevet 14. juli 2007 Er egentlig litt enig med monajenten her. Har sett endel av innleggene dine (damien alltså) og synes nok du kunne tatt en tur inn på krange. =)
Gjest Skrevet 14. juli 2007 #13 Skrevet 14. juli 2007 =) Marie_85 + Michelle <3, så nå rotter du deg sammen med Monafjerten ja?! Jeg trodde VI var venner, men der tok jeg visst feil!
Monajenten Skrevet 14. juli 2007 #14 Skrevet 14. juli 2007 Veldig saklig. Jeg har to barn, sånn hvis du vil krangle om det også.
Babyfacepsycho Skrevet 14. juli 2007 Forfatter #16 Skrevet 14. juli 2007 Rotter meg sammen med mener du?? Njae skulle vel ikke ville påstå det. =) Sa bare min mening jeg. Men seriøst alltså, du er jo litt krangle syk da, så du kanskje skulle avlegge et besøk på krangle. Og forresten, kan ikke helt huske at jeg har snakket så veldigt mye med deg at vi kan kalle hverandre venner. :-P Tror nok jeg har snakket mer med monajenten da gitt. Men når det er sagt så tror jeg sikkert du er koselig du også bare du raser fra deg litt inne på krangle før du skriver neste innlegg her inne. :-D
Meesah og HattiFnattene♡ Skrevet 14. juli 2007 #18 Skrevet 14. juli 2007 Fraggelhysa: Det gjør vi også..har tvillinger, så jeg kjøper billigere bleier , så jeg kan bruke mer panger på klær til dem. Men jeg TROR faktisk jeg skjønner hvor damien vil hen. For det ER faktisk sånne mennesker rundt i verden
Gjest Ultemecia&Mikrovampyren Skrevet 14. juli 2007 #19 Skrevet 14. juli 2007 Hvorfor blir man pælmet regelrett inn på kranglesiden? diskuterer dere ikke i det virkelige liv eller?
Monajenten Skrevet 14. juli 2007 #20 Skrevet 14. juli 2007 Syns det er stor forskjell på å diskutere og å komme med usaklig dritt. Setter pris på en god diskusjon, men ikke når folk kommer med frekke kommentarer som ikke hører hjemme noen steder.
Babyfacepsycho Skrevet 14. juli 2007 Forfatter #21 Skrevet 14. juli 2007 Ingen som har pælmet noen på noe sted. =) Det var bare en oppfordring til og rase fra seg litt og så komme tillbake med godt humør. =)
Gjest Ultemecia&Mikrovampyren Skrevet 14. juli 2007 #22 Skrevet 14. juli 2007 *kremt* nå er vel damien mer på kranglesiden enn skravle, men allikevel syns jeg det skal være lov å si slike ting som damien sier her inne også. er utrolig lav takhøyde her. om noen på en måte "spolerer" den koselige stemningen her inne blir de bedt om å gå på krangle, men det er faktisk bedre å ta sånt her for da kan man ikke bli plaget av anonyme pøbelhoder
Monajenten Skrevet 14. juli 2007 #23 Skrevet 14. juli 2007 Syns du dette er greit: I et innlegg er det en som spør om toåringen er for stor til å bruke smokk i bilen og på natten. Et enkelt spørsmål som forøvrig ikke krever annet enn et ja eller nei. Damien svarer: "Smokker er skikkelig ressurssvakt. Det vitner om dårlig karakter og dannelse." Syns du det er et greit og saklig svar? Har det noe med hovedinnlegget å gjøre? Sånne ting syns jeg er unødvendig.
Babyfacepsycho Skrevet 14. juli 2007 Forfatter #24 Skrevet 14. juli 2007 Greit og si meningen sin her inne når man vil og uansett hvilken mening man har. Men man kan vel skrive det på en ordentlig måte? =)
Gjest Ultemecia&Mikrovampyren Skrevet 14. juli 2007 #25 Skrevet 14. juli 2007 Nei men jeg tror nok ikke damien mente det.. jeg tror nok mest sannsynlig det var spøk, tror ikke du og? et paradoks
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå