Blue Lady Skrevet 14. juli 2007 #2 Skrevet 14. juli 2007 Hei!! Ja, det er dagen ) Utrolig godt å få en dato og vite at alle papirer og sånt er i orden, men er litt bekymret for at hun bestemmer seg for å komme før den 6. Det blir litt stress da, men det går vel det også! Hvordan går det med deg?
Girly *snuppa og snuppen* Skrevet 14. juli 2007 Forfatter #3 Skrevet 14. juli 2007 Spennende! Skjønner hvordan du har det i forhold til å være engstelig for at det skal skje før, sånn er jeg også. Det går bra med meg, men jeg er SÅ utålmodig - og lei av å være gravid... Må holde ut i 10 dager lengre enn deg jeg da. :-) Ser heldigvis slutten på dette nå.
Blue Lady Skrevet 14. juli 2007 #4 Skrevet 14. juli 2007 Ja, det er godt å se slutten på det. Men fikk plutselig litt "angst" her jeg sitter. Jeg vet jo hva jeg grå til siden jeg har en fra før, og vet det blir mye hyl og skrik og vondter flere steder.. kanskje ammetrøbbel osv. Men vet jo også at det blir kjempekoselig og at alt ordner seg etter noen ukers tid! Har masse som skal gjøres før hun blir født så nå har jeg 3 uker på meg til å handle inn og montere ting og tang. Lurer litt på hvilke klær, særlig bukser som kan være lure å ha med på sykehuset, mpt såret på mage og sånt..
Girly *snuppa og snuppen* Skrevet 14. juli 2007 Forfatter #5 Skrevet 14. juli 2007 Jeg gruer meg litt jeg også, for nå kan jeg gangen i det hele - og vet til enhver tid hva som skal skje. Også er jeg redd for at det denne gangen ikke skal gå like lett som forrige gang. Jeg har også endel igjen som må ordnes. Snuppa skal en uke på ferie til besteforeldre, så da skal jeg gjøre de siste forberedelsene. Jeg brukte stort sett joggebukser jeg, de som jeg brukte når jeg var gravid. Magen trekker seg jo ikke super raskt sammen - så de dagene på sykehuset funket de fint. Du må sende referat når du kommer hjem igjen da! :-)
Mulan - Og to søte trollunger! Skrevet 14. juli 2007 #6 Skrevet 14. juli 2007 Åh så deilig å ha fått en dato! ) Du ville kanskje heller ha født "naturlig" om du kunne valgt, uten komplikasjoner, men virker veldig deilig å kunne planlegge dagen da, he he ;o) Jeg skulle gjerne visst hvilken dag han kom her, hi hi, men går jo ikke det... også du som egentlig har termin dagen etter meg da, fy a meg - så skal du få babyen din før meg!!!!! Nei og nei!!!!! Er ikke lenge igjen nå.... )
Blue Lady Skrevet 14. juli 2007 #7 Skrevet 14. juli 2007 Joggebukser er vel tingen ja! Liker ikke å daffe rundt i de blå sykehusskjortene så må ha med egne klær. Rapport skal bli!
Girly *snuppa og snuppen* Skrevet 14. juli 2007 Forfatter #8 Skrevet 14. juli 2007 Nei, fysj og fy! De sykehus klærne er jo virkelig skrekkelige! Brukte de noen timer etter forrige gang, til bedøvelsen var ute av kroppen og jeg kom til meg selv igjen! :-) Kommer til å tenke på deg mandag 6. august! :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå