Gå til innhold

Ketolyse-guruer!?!


LisseUmmaNuddeAtteJamPjøver

Anbefalte innlegg

Skrevet

Lurer litt. Kan man begynne på kuren uten å ha fått tablettene? Har bestillt, men ikke fått de. Har stics. MEn om jeg blir sinnsykt dårlig uten tablettene så er det vel lite lurt.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg gjorde det, gått på kuren siden forrige fredag uten tabletter, fikk de først i går. Merka ingenting jeg. Men jeg har hatt ganske lavt inntak av karbohydrater ganske lenge, men ikke så lite som under ketolysekuren.

Skrevet

Har du gått ned noe da?

Hvor finner du gode oppskrifter og oversikt over hva du kan spise? JEg måtte bestilleboken også, den var ikke å få tak i her i området.

Skrevet

Ja det kan du, Man MÅ ikke spise tablettene, men dem hjelper fint.

Skrevet

Du finner noen oppskrifter på www.lavkarbo.no Har gått ned 16.6 kg siden jeg begynte med lavkarbo, Har vært gravid i mellom der, men de kiloene regner jeg ikke med. På en uke med ketolysekuren har jeg gått ned 2.5 kg. Tror ikke tablettene avgjør hvor mye en går ned, i alle fall ikke i stor grad.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...