Gå til innhold

ubehagelig vondt


Anbefalte innlegg

Skrevet

igår da jeg var ferdig på jobb fikk jeg noen ubehagelige smærter i magen.vet ikke o det var falske kynnere eller hva.har aldri opplevd noe slikt.fikk det med noen min mellomrom og det kom 4 ganger.hadde det ikke slik med min første.veldig ekkelt.er kun 7 mnd på vei.noen som har opplevd lignende.jeg trodde nesten jeg skulle føde.hadde ikke gjort meg så mye i grunnen:)sålengebarnet er friskt.jag har no kjent liv idag da så han er no med:)det var jo og fredag 13 igår.ekkelt

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har hatt veldig mye rie liknende smerter dette svangerskapet. Begynte i uke 29. Kjempe kjedelig og kjempe slitsomt. Men det er vist helt ufarlig. I hvert fall i mitt tilfelle da!

Har ikke hatt det sånn i de to andre graviditetene da jeg knapt nok merket kynnere.

 

Skrevet

hadde det likt jeg og.begynmte faktisk rundt uke 27...kan være muskler som strekker seg,falske rier og det skal ikk evære farlig.kan vær lurt å sjekke en gang så vet du at neste gang det skjer er det ikke noe å bry seg med:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...