Gå til innhold

Hva skjer.....?!?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hadde ikm 1.juli... i dag er det 13.juli? å ingen mens...hmmm....

har litt symptomer, feks, svimmel, kvalm, trøtt...å føler meg litt gravid..

men at jeg er kvalm å sånt, kan ha med at jeg jobber masse masse!

har tatt 3 tester å alle negative.. QR tester...Noen som har erfaring med de testene?

Fikk opp en SVAK positiv på en test, (tissa 2 ganger på den),men tok dagen etter å den var negativ....

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har ingen erfaring med QR-testene, men har lest her inne flere ganger før, at de ofte krever litt mer hsg for å slå ut positivt, så kanskje du er en av dem som det kan ta både uker og kanskje en mnd eller to, før den slår ut positivt...... Er lov å håpe :)

Ellers har du jo absolutt flere symptomer på graviditet, men klart kroppen kan også være sliten p.g.a. av all jobbingen.

Krysser fingrene for at det er en liten spire der inne som gjemmer seg godt, og at du snart får en positiv test i hånda :)

Skrevet

Man skal ikke tisse 2 ganger på en test! Diisse testene en for engangsbruk bare!

Har selv brukt QR-tester og de slår like fort ut de som de dyre testene!

Får håpe du er sånn at du produserer HCG seint da, at det er en liten spire som bare venter på å få lov til å komme til verden der inne nå da! :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...