OhMyGod!!! Skrevet 13. juli 2007 #1 Skrevet 13. juli 2007 akkurat nå!!!! HERREGUD så spennende, å skremmende, å gledende, å gurimalla *ler* blir jo da første vårt da om vi er heldige å jeg blir gravid ojjemeg.....skal løpe å kjøpe folat i morgen den dag! blir en-to mnd med å se hvordan mensen er å litt slikt først nå da, så vi er ikke aktive prøvere på den måten at jeg går etter EL å slikt, men det som skjer det skjer så får jeg heller gå på EL overvåkning om det ikke skjer noe innen jula kommer:)
Dotten Skrevet 13. juli 2007 #2 Skrevet 13. juli 2007 Så koselig. Lykke til, og håper du slipper å "slite" her inne lenge, men kan gå rask over til 1. tri Kos dere massssse
OhMyGod!!! Skrevet 14. juli 2007 Forfatter #3 Skrevet 14. juli 2007 Takk dotten Det er så spennende:) så baby i dag på bussen, å fikk nesten tårer i øynene, var så herlig lita jente:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå