Gå til innhold

Legger dere barna senere i ferien?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Min sønn våkner grytidlig. Han begynner svært tidlig i barnehagen. Men nå skal han ha ferie i nesten 2mnd. Kunne godt tenke meg at han sov litt lenger om morningene nå fremover. Jeg har tidligere lagt han senere, men har aldri oppnådd at han da sov lenger av den grunn.

Men kanskje jeg klarer å snu litt på rytmen nå som jeg har "god tid".

Før har jeg bare prøvd i helger.

 

Noen med erfaringer?

 

Sønnen min er 2 år.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Nå er jeg hjemmeværende da, så snupp legger seg kl mellom 20 og 21, regner med å legge henne tidligere når hun begynner i barnehage. Vil tro du klarer å snu rytmen når du har så god tid på deg. :o)

Skrevet

Legger de til vanlig tid. Å holde han oppe har null effekt på min gutt på 2,5 år. Han våkner ca seks uansett :-(

Skrevet

Datteren vår sover litt lengre om morgenen nå, men det er nok fordi hun har vært trøtt når vi har dratt til barnehagen. Nå i sommerferien legger vi henne kl 8, hun blir 2 år om 1 måned. Hun sover også 1 times hvil på formiddagen, noen ganger blir det lenger enn 1 time også.

Skrevet

Glemte ¨å skrive at hun våkner mellom halv 8 og 8 stort sett hver dag. Syns ikke det er så værst egentlig.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...