Gå til innhold

Lager dere maten til babyen selv??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Middagen altså :) Jeg gjør det, han er blitt over året nå da, men han har melkeallergi, så vi har fortsatt med det, og han vil ikke ha noe annet, har prøvd med glass når vi er på tur, men det er heller dårlig suksess med det, men går greit allikevel da :) Han får vår mat når vi har noe uten melk da.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Til nr 1, ja, og hun elsket det.

Til nr 2, ja, og hun grøsset og syns det var skikkelig fælt. Middagsglass syns hun derimot var godt! Men når hun var rundt året spiste hun det vi spiste, heldigvis. ;o)

Skrevet

Lager all maten selv til han, han hater de middagsglassene.

Skrevet

Ja men det vet du =)

Nu spiser han som regel det samme som oss. Spiser vi noe usunt får han rester som jeg har fryst ned til han. Får av og til junkfood fra nestle =)

Skrevet

hahaha junkfood fra nestle

Skrevet

Ja det gjorde jeg og ja jeg gjør det fortsatt:)

Nå er han jo 19 mnd så nå spiser han det samme som meg...

Skrevet

hihi =) smaker jo pasta av hele sortimentet.

Men småfolk skal ha ros, de har kommet med noen nye gode nå. Fiskegrateng blant annet.

Skrevet

Begge mine har elsket middagsglass, og spist av vår middag når vi har hatt noe passende. Men de har desidert fått mest glass.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...