-lucy- Skrevet 12. juli 2007 #1 Skrevet 12. juli 2007 hei du! hvordan går det med deg? nærmere seg ikm? jeg har vært ekstra spent denne runden, pga positiv el-test (selv om det jo IKKE er noen garanti). men når man aldri har det, blir det jo et steg i riktig retning. har ikm dagen etter jeg skulle hatt termin har hatt litt syptomer også, og det har jeg ikke hatt på mange mnd (trodde jeg var gravid de første gangene etter ma, men nå er det 7 pp siden). litt stikking i underlivet, litt ømme brystvorter, fryser, litt uggen og vondt i korsryggen. og veldig rare drømmer. men, alt er LITT - hvorfor slår det ikke kraftig inn?? blir gal av dette, tenker at jeg bare innbiller meg, og gruer meg til nedturen. jaja - spent på å høre hva som har skjedd med deg! krysser fingre for oss begge!! (og alle andre her inne!!)
Nivea30 Skrevet 12. juli 2007 #2 Skrevet 12. juli 2007 Hei hei, her er jeg! Så gøy å bli ropt på. Hihi! Jeg svidde av en test idag, klarte ikke å vente. Har ikm på søndag eller mandag tror jeg, men testen idag var knall-negativ... Var vel ikke annet å forvente, egentlig. Men ble litt bekymret likevel. Det kunne jo i det minste har vært en svaaaak strek der, om ikke annet, men nei da. Hehe...så jeg får nok bare vente. Jeg har ømme brystvorter, men ikke ømme bryst. Andre mnd har jeg alltid hatt vonde bryst uken før mens, men ikke nå. Og så har jeg mensmurringer. Og det har jeg hatt de andre mand også, så det gjør meg litt bekymret for om tr er i anmarsj. Leit å høre om ma'en. Ingen burde opplevd noe slikt. Men man må bare håpe det går bedre neste gang. Hvordan er det med deg? Jeg vet ikke om jeg har hatt el i det hele tatt siden jeg sluttet på pillen for 5 mnd siden, bortsett fra denne mnd da, da jeg fant el ved et lykketreff. I tillegg har jeg uendelig lange sykluser, denne har vært på over 40 dager. Kjipt! Gruer meg til en evnt nedtur jeg også, kommer til å bli så skuffet om det ikke har klaffet denne gangen. Nei, dette blir spennende, gitt! Jeg og krysser fingrene for oss. Da må det vel gå bra da!?
-lucy- Skrevet 22. juli 2007 Forfatter #3 Skrevet 22. juli 2007 hei igjen! har vært en uke på ferie, også ferie fra barn i magen, godt puh!! fikk mensen, var fryktelig lei meg, helt forferelig, men det har lettet litt nå. skal aldri mer tro jeg er gravid før jeg får en positiv test, hadde så mange symp denne mnd. ser du fortsatt er prøver - og har fått pergo. håper det funker for deg - ser ut som mange lykkes med det!! jeg må bestille time hos gyn og se om jeg også kan forsøke det, selv om legen ikke forslo det. du fikk vel også pga lange sykluser? det har ikke jeg da, men blir jo ikke gravid og føler på meg at det e rnoe hormon-tull. Krysser fingre for oss videre!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå