ღtili35ღ Skrevet 12. juli 2007 #1 Skrevet 12. juli 2007 Har hatt dotter i et øre nå i 3 dager, blir ikke borte. Har prøvd å holde for nesen å blåse, men det funker ikke. Noen andre ting man kan gjøre for å få det bort?
Jeg har nå 2 sjefer i huset. Skrevet 12. juli 2007 #3 Skrevet 12. juli 2007 Sliter med det selv. Har hatt det i venstre øre etter jeg hatt 3 bihulebetennelse på 6 mnd. de finner ikke noe på ct. og har vært en del ganger hos legen. Ei anbefalte olje i øret, men har ikke testet. Plages du hvis du skal fly? Jeg har poblemer med å utligne.
ღtili35ღ Skrevet 12. juli 2007 Forfatter #4 Skrevet 12. juli 2007 Det virker ikke på meg:-( Er jo så plagsomt med dotter
ღtili35ღ Skrevet 12. juli 2007 Forfatter #5 Skrevet 12. juli 2007 Har nettopp hatt bihulebetennelse. Er det vanlig med dotter etter det? Første gang jeg har bihulebet. Hvilken olje skulle man bruke, og hvordan skulle man gjøre det? Har fått litt dotter etter flyturer, men de gikk fort bort.
Jeg har nå 2 sjefer i huset. Skrevet 12. juli 2007 #6 Skrevet 12. juli 2007 Det vet jeg egentlig ikke. Husker ikke hvilken olje. Men ta olje i øret og en bommulsdott på utsiden. Ligge med det om natta f.eks.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå