Anonym bruker Skrevet 12. juli 2007 #1 Skrevet 12. juli 2007 Jeg sa til meg selv at de siste 12 ukene skulle jeg knipe 10x3 ganger daglig...yeah right! Det har gått såå i glemmeboka. Hva med dere?
Anonym bruker Skrevet 12. juli 2007 #2 Skrevet 12. juli 2007 eg kniper nesten aldri, får så vondt i magen da.. oppover mot navlen... andre som gjør det?
kisso Skrevet 12. juli 2007 #3 Skrevet 12. juli 2007 Hver dag ca tror jeg men blir jo ikke sånn som man egentlig skal gjøre det, jeg gjør det bare sånn noen ganger etterhverandre, rett og slett for tungt å gjøre det helt rett....vet ikke om det virker helt heller, gjoorde det sist også men følte ikke jeg hadde så mye effekt. Uansett bedre enn å ikkje gjør det. Det er hvertfall vanskelig å gjøre det etterpå, er jo helt lam i de musklene...
Anonym bruker Skrevet 12. juli 2007 #4 Skrevet 12. juli 2007 jeg passer på å knipe når jeg er på do... da kommer jeg på det... så sitter jeg der og kniper 10 kjappe og 10 med opptrekk.. hehe. jeg kjenner at jeg har hatt god effekt av knipingen til nå... men vet jo aldri om det hjelper etter fødselen.
Anonym bruker Skrevet 12. juli 2007 #5 Skrevet 12. juli 2007 men får dere vondt etterpå? eller i mens dere kniper? eg kjenner det godt oppover mot navlen..
L-O-V-E&prinsen+spireimagen:) Skrevet 12. juli 2007 #6 Skrevet 12. juli 2007 jeg prøver å knipa av og til, men vet ikke om det er noen effekt... hehe.. sikkert teit å tenke slik men jeg tenker at er vel mer viktig å gjøre det etter fødsel..?
nr 2 i oktober? Skrevet 12. juli 2007 #7 Skrevet 12. juli 2007 ikke så mye som jeg hadde planlagt nei. bare av og til, men tror i grunnen jeg gjør det helt feil. og jeg får ikke ubehag av det
Sommerfugl78 Skrevet 12. juli 2007 #8 Skrevet 12. juli 2007 Begynte litt, skulle være flink... Tenkte jeg kunne gjøre det når jeg sto i dusjen om morgenen, men fikk det for meg at jeg ble litt svimmel da. Så jeg er ikke så flink til å huske å knipe, nei... Leste i ene boka jeg fikk fra legen (Graviditet, fødsel og den nye familien, s.100) at om en holdt knipet i eks 5 sek, så skulle det være pause i 5 sek. Det sto også noen flere tips der. Ellers så skal man ikke knipe når man sitter på do. En kan prøve, for å se at en kniper riktig, men gjør øvelsene når du ikke er på do.
Gjest Skrevet 12. juli 2007 #9 Skrevet 12. juli 2007 I teorien 20x5sek, men i praksis blir det sjelden. Får kynnere med en gang jeg prøver, så da gir jeg opp.
elfmade Skrevet 12. juli 2007 #10 Skrevet 12. juli 2007 Holder det å knipe sammen bena hver kveld? Neida, jeg var veldig flink sist grav og nå gjör jeg det nesten aldri... Harlitt noia for at jeg har glemt det men det så mye annet å tenke på.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå