Gå til innhold

Andre som er like "heldige" :( som meg?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har ikke brukt en eneste p-pille etter jeg var 20 år, er nå 36. Ikke brukt kondom engang, men er enda ikke blitt gravid :( Har hatt flere kjærester, men likevel ikke gravid. Er det noe alvorlig galt med meg??

Synes jo det er VELDIG rart da, men på den andre siden kan jeg jo se positivt på det. Slipper piller, pessar, kondom, spiral,,,MEN JEG VIL HELLER HA ET BARN :((((((((((

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det føles sikkert positivt når man er i en fase der man ikke vil ha barn, men det er jo veldig trist om man sliter med å bli gravid når man virkelig ønsker det. Er det sånn at du faktisk prøver å bli gravid? Vært til noe utredning?

Skrevet

Har du ikke fått utredning hos en gynekolog?

Skrevet

Jepp, prøver og prøver. Har nettopp fjernet noen polypper som KAN være grunnen til at jeg ikke blir gravid. Så det blir jo spennende nå da :)

Og alt var ok med prøven til sambo :)

Skrevet

svigerinna mi hadde noen cyster på eggstokken som var helt harmløse men gjorde at hun ikke kunne bli gravid, men når hun ville prøve kunne de fjernes og prøve da(var ikke sikkert det gikk men..).

er helt forferdelig, er så mange som tar det som en selvfølge..

håper det klaffer nå..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...