la_strega Skrevet 10. juli 2007 #1 Skrevet 10. juli 2007 Fikk beskjed om å ringe tilbake i slutten av uka... Er ikke dette litt dårlig kundebehandling?? Er det slik man bør forvente at timen blir også om man bestiller??
Marius og mamma'n hans Skrevet 10. juli 2007 #2 Skrevet 10. juli 2007 Hvorfor synes du dette er dårlig kundebehandling da? Av og til får man denne beskjeden når man ringer steder. Og med tanke på at det er ferietid alle steder nå så var det sikkert en grunn til at du fikk denne beskjeden. Kanskje hadde de mye å gjøre... det kan skje vettu. NÅ vet jeg ikke hvor du ringte så hva du kan forvente av timen har jeg ikke peiling på..
la_strega Skrevet 10. juli 2007 Forfatter #3 Skrevet 10. juli 2007 Hmm ja kansje sant det, det var bare måten hun sa det på som var litt sånn.... hmm ok, jaja, prøver igjen en annen dag uansett jeg
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå