*Sjokomelk* Skrevet 10. juli 2007 #1 Skrevet 10. juli 2007 lillegutt , den siste mnd har begynt å grine HVER gang jeg sitter han ned, i stole, i bilsete på golvet også i vognen. virker som han kaver veeldig for å sovne. Om dagen når han skal sove i vognen må jeg nødt å trille litt for at han skal slappe av og så sovne. det må jo vere noe jeg gjør feil?
m@rie82 Skrevet 10. juli 2007 #2 Skrevet 10. juli 2007 hei! neida, du gjør nok ikke noe feil. lillemor her er 3,5 (snart 4) og hun holder på akkurat på samme måte. dette kommer i rykk og napp. husker at dette med å sove og ikke sove varte i perioder med gutten min også. så det er nok vanlig. noen ganger sover de lenge og andre ganger ikke... slitsomt til tider, ja... men men
*Sjokomelk* Skrevet 10. juli 2007 Forfatter #3 Skrevet 10. juli 2007 gutten min er også 3,5 mnd, men når han først sovner så sover han godt og våkner med ett smil . men bare det og sovne ser ut som er ett stort problem av og til og av og til ikke ...men som oftes er det masse grining. trodde kanskje det var jeg som hadde brelt for mye med han som mamma sier =)
m@rie82 Skrevet 10. juli 2007 #4 Skrevet 10. juli 2007 jeg har full jobb med å få jenten min til å sove om kvelden nå. hun kan grine i 30 min til en time før hun endelig sovner. men da sover hun hele natten igjennom, som regel. det har hun gjort lenge nå, ca siden hun var en mnd. det begynte for en uke siden, ca... da var hun bare lysvåken om kvelden. før har hun pleid å sovne ved puppen. så det er det å sovne hun sliter med også. det er nesten som om at hun tror hun går glipp av noe... hehe... så når natten kommer er jeg temmelig sliten i armene her ja... kanskje litt mye brel når jeg går og bysser henne, men jeg klarer ikke å bare la henne ligge heller. har prøvd det også, men da skrek hun seg nesten vekk... så... hun er skikkelig bestemt!
Mamma til to tette Skrevet 10. juli 2007 #5 Skrevet 10. juli 2007 Hadde nettopp en runde på hva besteforeldre-generasjonen mener er breling så det skal ikke mye til ,-) Det er vel naturlig at de ikke synes å bli lagt i vogn, spent fast i bilsete osv er kjekkere enn å være i mammas armer. Min gutt er veldig våken og sover kun korte blunder i løpet av dagen, skal jeg få ham til å sove må jeg vugge ham litt, gi smokk og det har ihvertfall blitt kortere og kortere tid før han sovner nå. Er litt over 3 mnd.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå