Nusse 78 Skrevet 10. juli 2007 #1 Skrevet 10. juli 2007 Jeg er i 6 uke, og i dag morges fikk jeg blødninger, ikke kjempemye, men det var litt "snerk" i den. Hva betyr dette, og hva gjør jeg nå?
strekkmerketrollet Skrevet 10. juli 2007 #2 Skrevet 10. juli 2007 kan vere festeblødninger tenker jeg... ville sett det an.. Ring legen din du, viss du begynner å blø mer!
Tpop Skrevet 10. juli 2007 #3 Skrevet 10. juli 2007 Det trenger ikke være noe, men jeg hadde nå ringt og spurt om en ul. Jeg mista og det var bare litt blod som kom. (MA). Gjør det du føler er riktig og det du faller til ro med:) Lykke til:)
Nusse 78 Skrevet 10. juli 2007 Forfatter #5 Skrevet 10. juli 2007 Jeg har litt vondt i magen, men det kom etter blødningene, så det kan jo være på grunn av at jeg er litt redd. Har hatt en spontanabort for mange år siden, og det var noe av det vondeste jeg har opplevd. og de magesmertene jeg har nå er som nålestikk i forhold. Mista motet et par timer, men nå har jeg ikke så vondt i magen lenger så nå håper jeg på det beste. Dere får vite nærmere beskjed dersom det blir noen voldsom utvikling. Kryss fingrene og andre ekstremiteter for meg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå