gledeseg:) Skrevet 9. juli 2007 #1 Skrevet 9. juli 2007 hva gjør jeg? nå har jeg prøvd å mate ham en time, men han bare sovner fra det hele.. og når han våkner etter 10min, så vil han spise igjen, men sovner igjen... blir jo aldri ferdig og får lagt ham for kvelden..
VinterSol+2 Skrevet 9. juli 2007 #2 Skrevet 9. juli 2007 hm, kanskje du bør pumpe og gi på flaske for kveldsmåltidet? nå er ikke jeg den beste til å gi råd ang amming og sånt, da vesla mi enten ikke suger, suger feil eller sovner, så jeg har gått over til fullpumping.. men en del barn blir litt slitne av å suge, og det er jo søvnfremmende stoffer i morsmelka, så på kvelden kan det kanskje bli litt ekstra tungt?
kulepenn Skrevet 9. juli 2007 #3 Skrevet 9. juli 2007 gutten min sovnet ved puppen den første tiden. Du kan prøve å "kneppe" han i foten, stryke med 1 finger på skinnet, ta av han klær til han bare er i bodyen, hekte han av puppen ide øyene detter sammen og reise han opp, for så å legge han ned etterpå, få mye kos av deg, Den rød tråden er at han skal ikke ha det så konfortabelt når han pupper, da bare sovner han-. mye på engang dette, jg bare skrev slik jg kom på det, Prøv 1 eller flere av disse tingene. Lykke til!
gledeseg:) Skrevet 9. juli 2007 Forfatter #4 Skrevet 9. juli 2007 Takker for svar=) har surra meg inn på ammedebatten, og Expat er i gang med råd og vink, så får jeg se om jeg blir noe klokere=) Takk jenter, denne amminga er noe pes til tider. Men har ikke noe valg=)
Krepsen :) Skrevet 9. juli 2007 #5 Skrevet 9. juli 2007 Jeg hadde det på samme måte frem til snuppa var rundt 1,5mnd. Her hjalp det å snakke med henne mens jeg ammet samtidig som jeg lekte litt med føttene hennes eller strøk henne på kinnet, da fikk vi kost litt samtidig som hun holdt seg våken
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå