somm@r Skrevet 9. juli 2007 #3 Skrevet 9. juli 2007 Jeg har brukt armringer på mine siden de var 1 år. Jeg synes det er veldig praktisk, i alle fall når en har flere barn. Det er lurt å ha dem av avogtil når du er sammen med han/hun slik at de venner seg til å svømme uten også. Jenta mi lærte å svømmeår hun var 2,5 så vi brukte dem ikke så lenge. Badesinglet har de i alle fall på Ellos tror jeg. Har sett de i vanlige kjedebutikker også.
celodi Skrevet 9. juli 2007 Forfatter #4 Skrevet 9. juli 2007 Takk for svar!! Skal bruke den i dag så må nok sjekke litt i butikker før vi drar til bassenget=) Da skal jeg kjøpe armringer til han også!!
Gjest Skrevet 9. juli 2007 #5 Skrevet 9. juli 2007 Badesingletter har de på: Ellos Laredoute Josefssons Lindex Kapphal
Pysa Skrevet 9. juli 2007 #6 Skrevet 9. juli 2007 Bare husk at armringer ikke har noen beskyttelse mot noe som helst. Det eneste er at de holder armene litt oppe når man driver svømmetrening. Heller redningsvets hvis du har mange som løper rundt, og selv da skal du ha øyne i nakken.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå