Courtney Skrevet 9. juli 2007 #1 Skrevet 9. juli 2007 Hei alle sammen Vi har igjen fire dager til familien drar på ferie, men barna skal være hjemme fra barnehagen denne uka. Trenger tips til aktiviteter! Været i Oslo er dårlig så vi må finne på noe lurt. Vi har en på 2 og en på tre og et halvt.
mor_til_Kristoffer Skrevet 9. juli 2007 #2 Skrevet 9. juli 2007 hva med museum eller en tur i svømmehallen?
Mammaja 120107 Skrevet 9. juli 2007 #3 Skrevet 9. juli 2007 Vi var på et av disse hoppeslottanleggene i dag. Veledig morsomt og ikke så fult som jeg fryktet. Hurlumheihuset/Hoppeloppeland/mm
tripp-trapp-tresko-mamma:o) Skrevet 10. juli 2007 #4 Skrevet 10. juli 2007 Min erfaring er at det som regel er meg som synes været er dårlig;o) Har sel ei på 4 og en på 2 og de ELSKER å bare være ute. På med regntøy på barn og mor og ut i naturen. Pleier å pakke med niste som ikke krever at man sitter ned og spiser så lenge. Veldig greitt når man først har kommet ut.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå