Gjest Skrevet 7. juli 2007 #1 Skrevet 7. juli 2007 i januar var jeg hos legevakten i horten, der tok jeg en urinprøve å den viste neg på alt..samme kvelden dro jeg til tønsberg for å høre hva de sa der, og der slo testen ut på kraftig urinveisinfeksjon. i dag har jeg hatt veldig vondt i hode og magen, kjent litt mindre liv enn eller, sett beina mine hovne veldig opp og nå begynner fingrene også. i 7tiden var jeg pålegevakten i horten for å ta en urinprøve for å se om den slo ut på protein..men alt var negativ denne gangen også. sist jeg var til kontroll hadde jeg 1+ på protein...så med tanke på hvordan det var i januar og sist kontroll, burde jeg stole på denne legen eller dra til tønsberg denne gangen også?? har hørt mye dårlig om legen i horten... er redd det er svangerskapsforgiftning..har hatt d før..
babyandme Skrevet 7. juli 2007 #2 Skrevet 7. juli 2007 Du kjenner deg selv best.. jeg hadde nok stolet mest på magefølelsen min hadde jeg vært deg og kanskje dratt til tønsberg siden det virket mest troverdig. Ang sv.skapsforgiftning må du ikke ta sorgen på forskudd, er flest førstegangs som får det da.. men du bør sjekkes for sikkerhetsskyld. Lykke til da!
tmtm Skrevet 7. juli 2007 #3 Skrevet 7. juli 2007 Jeg hadde tatt en sjekk til, for å slippe å være usikker. Lykke til:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå