strekkmerketrollet Skrevet 7. juli 2007 #1 Skrevet 7. juli 2007 Skal i bryllup i august, kommer da til å ha 1mnd igjen til termin. Trenger virkelig noen friske ideer
Anonym bruker Skrevet 7. juli 2007 #2 Skrevet 7. juli 2007 Det finnes mange fine tunikaer og kjoler for ikke gravide også som kan brukes. Sjekk ut H&M kanskje.... Det er jo en viss forståelse for at høygravide ikke kommer stivpyntet i selskaper rett før termin.
Gnisten Skrevet 7. juli 2007 #3 Skrevet 7. juli 2007 Heisann! Har styrt med det samme problemet!! De har mange fine kjoler på mammahuset.no, men jeg fant den jeg selv brukte i brullup 6 uker før termin på la-vida.no. De er litt billigere på la-vida, men har litt mindre utvalg. Jeg kjøpte en ganske enkel svart kjole som jeg pyntet med en farget blomst spm gikk igjen i smykkene og øredobbene... Lykke til!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå