MammaTil Hjertebarn+1 gutt til Skrevet 6. juli 2007 #1 Skrevet 6. juli 2007 Hvis dere har spisebord i stua..
Fruktmos- 2 prinsesser:) Skrevet 6. juli 2007 #5 Skrevet 6. juli 2007 Nei huff Ville ikke sett ut i måneskinn:P
Veronica,Victor&Adelina<3 Skrevet 6. juli 2007 #6 Skrevet 6. juli 2007 Ja, et slags strå teppe... Mne det er nytt, hadde ikke teppe før..
LINDA*** Skrevet 6. juli 2007 #7 Skrevet 6. juli 2007 Hva skal vi med teppe når vi har katten?? haha... Det er han som ligger under spisebordet vårt!
vårspiren Skrevet 6. juli 2007 #8 Skrevet 6. juli 2007 Nei, snuppa søler sånn når hun spiser at et teppe bare hadde blitt upraktisk. Dessuten har vi ikke stilen til det. Synes det er fint med persiske tepper under tunge, store spisestuemøbler i massivt mørkt tre, men vi har spisestue i hvitt og stål, så da psser det liksom ikke helt inn.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå