Anonym bruker Skrevet 6. juli 2007 #1 Skrevet 6. juli 2007 Følger dere skjemaet som står på pakken. Tenker da på antall ml mme barnet skal ha. Ifølge skjemaet skal min gutt på 3mnd ha dobbelt så mye mer mme enn hva han egentlig klarer å spise.
Anonym bruker Skrevet 6. juli 2007 #2 Skrevet 6. juli 2007 Jeg gir sønnen min så mye han vil ha jeg.. Å han er litt over 1måned og tar 130ml..
|*Mamma til A*| Skrevet 6. juli 2007 #3 Skrevet 6. juli 2007 så lenge barnet ditt legger på seg slik som d skal så tror jeg ikke d skal være noe problem..
Gjest mammaen til Odin og Tiril Skrevet 6. juli 2007 #4 Skrevet 6. juli 2007 Skjemaet er bare en pekepind. Ingen av mine 2barn har spist så mye som det står der=)e lar de regulere det selv. De begge to ligger over gjennomsnittet så er ikke bekymra
Har en av hver-full stopp nå=) Skrevet 6. juli 2007 #5 Skrevet 6. juli 2007 Datteren min på 5 mnd klarer ikke å drikke mer en 150 ml per måltid... Men så spiser jo hun grøt på kvelden og frukt på dagen så vet ikke om det har noe med det og gjøre!!
Gjest Skrevet 6. juli 2007 #6 Skrevet 6. juli 2007 HS sa til meg at det var bare en pekepin. Ungene varierer jo i størrelse ol. Så lenge han følger sin egen kurve så er det vel fin fint.
Helene <3 Sarah Skrevet 6. juli 2007 #7 Skrevet 6. juli 2007 Frøkna her er 2mnd og spiser mellom 70-100ml.. Legger mye på seg selv om det er langt under skjemaet på pakken.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå