Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det så umoralsk at noen ønsker seg ett bedre liv? Det gjør de fleste nordmenn også.... Bare tenkte litt... Så forresten at Polen begynte å tømmes for arbeidskraft. Kanskje en ide å få inn arbeidsomme mennesker fra andre land? Eller?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Alt som handler om utlendinger og flyktninger pleier å skape litt temperatur her inne. Vel, jeg prøvde....

Skrevet

Så lenge de har et ærlig arbeid og betaler skatt så må da alle kunne være velkomne.

Problemet blir vel når noen kommer hit og trenger hjelp med alt. Da blir det jo bare utgifter for vår rike stat.

Skrevet

Jeg skjønner godt at folk vil prøve lykken jeg. Nordmenn flyttet i hopetall til amerika for ca 100 år siden. Det er i grunn akkurat det samme.

Skrevet

Ikke det minste umoralsk.

 

Men det betyr ikke at vi kan ta i mot dem om vi ønsker å beholde vår levestandard. Og det gjør de fleste av oss. Det går greit å synes synd på de sultne barna i Afrika så lenge de holder seg i Afrika, men de skal pokker ikke komme her og heve skattene våre, liksom.

Skrevet

Har absolutt ikke noe i mot svensker jeg :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...