ღZalina med Robin og Isabelleღ Skrevet 5. juli 2007 #1 Skrevet 5. juli 2007 Her sitter jeg kjempe sliten, vondt i hode og har bekkenløsning så det holder. Vondt i halsen har jeg fått og feber kommer krypende. Lille gutt på 18 mnd.. har vært en sikkelig test på livet i hele dag.. sikkelig bølle.. det er helt utrolig hvor mye har skal prøve å få til.. Jeg er så sliten, at det er ikke mulig.. lille gutt ligger å skriker i senga... han nekter å sove.. sabo sitter på sofan og snakker ikke til meg nesten.. han er vel så sliten han å... Jeg aner ikke hvor jeg skal gjøre av meg selv... det er like før jeg bryter sammen ned på gulvet og hyl skriker!!! hjelp ;(
Anonym bruker Skrevet 5. juli 2007 #2 Skrevet 5. juli 2007 Det du hadde fortjent hadde vert en riktig god massasje! Selv om alt virker håpløst og vondt idag, er ikke dagen imorgen lik Det er virkelig slitsomt å ha det slik... Men du har bedre dager i vente! Har du en komedie film du kan se?
ღZalina med Robin og Isabelleღ Skrevet 5. juli 2007 Forfatter #3 Skrevet 5. juli 2007 ååå jeg skulle ønske jeg hadde en skikkelig god film ja... men det har jeg ikke.. snuffs. jeg håper virkelig alt ordner seg, for jeg er snart på vei til å få et sammenrudd føler jeg. kanskje jeg sender sambo på videon
Sessa med prinsesse og spire:) Skrevet 5. juli 2007 #4 Skrevet 5. juli 2007 Huff, høres ut som en av de dagene man helst vil hoppe over. Heldigvis er i morgen en ny dag.. Kan du tenke på noe du gleder deg mye til? Eller lage en plan for feks helgen som du kan se frem til? Det gjør det jo selvsagt ikke bedre at samboeren din ikke er en støtte, men kanskje kan du få litt støtte fra ham ved å være litt snill med ham først? Lykke til, og husk at i morgen er denne dagen over!!
ღZalina med Robin og Isabelleღ Skrevet 5. juli 2007 Forfatter #5 Skrevet 5. juli 2007 jeg prøver! det er ikke let å være mor.. nå sitter jeg å hører på en sint gutt på 18 mnd.. som skriker på Mamma! og jeg vet at jeg bare gjør alt verre om jeg går inn der. Jeg prøver å gjøre alt for å ikke gi opp akkurat nå.. og det er gaggu ikke lett.
kleika Skrevet 5. juli 2007 #6 Skrevet 5. juli 2007 hej kjenner følelsen,har en på 4 år og mannen har jobbet kvelden i denne uke orker bare ingenting,har termin om en uke og der er snakk om at sette meg igang på mandag.men trøster meg med at samboer har ferie fra på mandag (barnehagen stenger i to uker fra på mandag) og at det blir lettere etterhvert,men det er ikke lett at være mamma og højgravid,i den siste måned har det været en lettelse når mandag kom og mannen dro på jobb og sønnen i barnehage ikke snilt sagt,men det er lettere når man kan gjøre ting i sitt eget tempo og ingen forlanger hele tiden.hold ut sender deg mine tanker.
amalie 10.08.07 og thea 12.10. Skrevet 5. juli 2007 #7 Skrevet 5. juli 2007 Hei! Høres ikke ut som en kjekk dag nei. du er ikke den eneste som er sliten for tiden. Har en samboer som ligger på sykehus med akutt nyresvikt, han blir heldigvis frisk igjen. men det tar bare litt tid. Viste ikke at det skulle ta så mye energi å være på sykehusbesøk. Har heldigvis en kjempe grei tante som har tatt seg av hunden vår disse dagene. Så nå begynner energien å komme litt tilbake. kansje dere skulle gjort det samme, ringe de som kan passe sønnen deres, si at dere er utslitt og hadde trengt avbelasning en dag/natt så dere får mulighet til å hente dere inn igjen. Lykke til videre i svangerskapet, håper at formen kommer seg i løpet av noen dager.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå