mirredutt Skrevet 5. juli 2007 #1 Skrevet 5. juli 2007 Har lange negler, mine egne, som jeg kunne tenkt meg å få stelt. Ikke no fiksfakserier, bare filt og lakket litt kanskje. Noen som vet hva prisene ligger på? Oslo-området. )
mamma >to gull Skrevet 5. juli 2007 #2 Skrevet 5. juli 2007 Jeg betaler kr 500 til hun jeg bruker, men jeg støper neglene mine, så bare stell og filing er sikkert rimeligere
winneboo Skrevet 5. juli 2007 #3 Skrevet 5. juli 2007 81mod m aprilbaby: Hvor er det du går hen? Regner med du er fornøyd siden du går der Jeg støper også negler men skal flytte herfra og til Bærum så må finne meg en ny negldame hehe..blir litt langt å dra 12 mil for å fikse negler.
mamma >to gull Skrevet 5. juli 2007 #4 Skrevet 5. juli 2007 Jeg har gått til Salong Lykke på Ski, men hun jeg brukte sluttet så nå går jeg til henne "privat". Er veldig fornøyd med henne, så derfor ønsket jeg å fortsette selv om jeg nå må kjøre littegrann lenger.. Ellers så er de vel flinke hos Tone Lise Akademiet som holder til i Oslo
winneboo Skrevet 5. juli 2007 #5 Skrevet 5. juli 2007 Oki takk for tips Syns det var veldig billig i forhold til det jeg betaler nå. For nå betaler jeg 635kr per gang. Vet du hvor mye de tar på Tone Lise Akademiet da, å om det ikke bare er studenter? Gikk et par ganger til ei som var nyutdannet å jeg syntes ikke at neglene ble noe fine i det hele tatt. Men hun jeg har gått til det siste året har holdt på i 7år å eier sin egen salong så¨er superfornøyd med henne.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå