Queen_of_the_road*2_gull Skrevet 5. juli 2007 #1 Skrevet 5. juli 2007 Jeg er 12+2, muligens 13+2, og jeg har alt kjent liv en ukes tid. Er nesten litt forundret, for er mitt første svangerskap.
Mammaen til Emilie med ny mage Skrevet 5. juli 2007 #2 Skrevet 5. juli 2007 Kjente det i uke 16 sist. Alt før det var bare tarmene mine som løp løpsk, men når jeg kjente det var jeg ikke i tvil heller Du er heldig hvis du kjenner det så tidlig Mange som gjør det har jeg skjønt.
Queen_of_the_road*2_gull Skrevet 5. juli 2007 Forfatter #3 Skrevet 5. juli 2007 Ja, kjenner sånn prikking på innsiden, nesten som når man har leamus i øyet.. så tror det er babyen jeg kjenner, har aldri hatt sånn prikking i magen før.
Nusse_83 Skrevet 5. juli 2007 #5 Skrevet 5. juli 2007 Jeg begynte å kjenne babyen når jeg var 11 uker på vei. Litt som leamus og litt bobler. Er førstegangs.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå