Lukkelukken og bebibror Skrevet 4. juli 2007 #1 Skrevet 4. juli 2007 Det er en jente som kjæresten "kjenner" via msn... Hun driver å kaller kjæresten MIN, for "Dennisgullet<3" og skriver masse flørtete ting til han og sånn... Da mener jeg skikkelig flørte-ting... Jeg har bedt han slutte å snakke med henne, hvertfall slutte å snakke så mye med ho. Men er jeg hysterisk?
Potetstappe Skrevet 4. juli 2007 #2 Skrevet 4. juli 2007 Jeg hadde ikke akseptert det.. Men så er jeg veldig sjalu av meg også da...!
Lukkelukken og bebibror Skrevet 4. juli 2007 Forfatter #3 Skrevet 4. juli 2007 Ok, for jeg føler at jeg "stenger" han inne, men jeg hater ho virkelig!! Ho kaller kjæresten MIN for ting som jeg kaller han for!
Potetstappe Skrevet 4. juli 2007 #4 Skrevet 4. juli 2007 Jeg syns ikke du stenger han inne. Snakker de ofte sammen, og kjenner du henne?
fricke *med Lone Amalie*^^ Skrevet 5. juli 2007 #5 Skrevet 5. juli 2007 altså... jeg ville ikke godtatt at ei jente legger ann på typen min over msn... hadde problemet der, bare over tlf, og veit jo at de hadde hatt sex engang føre min tid... han sa til jenta i desember at vi skulle ha barn, og fikk tilbake fra hu : da kan jeg vel bare glemme deg da??? og han sa såklart ja.. alikevel, har hu fortsatt å sende meldinger til han som: hei sexy, satt å hørte på musikk og tenkte på den gangen da..... og det tåler jeg rett og slett ikke. jeg vet gubben aldri svarer på sånn, men ga han kompromiss der. hu skal vekk totalt, og du skal gjøre det. ellers gjør jeg det, og gjør jeg det, blir det ikke pent... (veit jenta har hatt det med å feste sikkelig å drive smått med dop osv, enda dattera på 2år har liggi syk,) så gubben viste jo det at jeg kom til å ringe barnevernet om hu ikke tok en "lite hint" om å ligge unna, så han sa strengt i fra om at hu nå i grunn kunne se til helvete å kontakte han mer.... og borte ble hu... så, hvis du er hysterisk er jeg rene monsteret... synes det er riktig av deg å føle sånn jeg da=)
Gjest Riga+hippiesnulla & piratspira Skrevet 5. juli 2007 #6 Skrevet 5. juli 2007 Nå er jo ikke han her for å spørre, men jeg lurer virkelig hva han får utav det å snakke sånn med en annen jente enn deg!
Siza m/prinsesse og juleprins Skrevet 5. juli 2007 #7 Skrevet 5. juli 2007 Skjønte jeg det riktig at han kun kjenner hu via msn, dvs aldri møtt hu? Nei det hadde jeg ikke godtatt!! Har han behov for å høre sånne ting fra andre jenter enn deg? Ser ikke på deg som hysterisk akkurat:) Snakk med samboeren din og fortell hva du føler om saken. Be han tenke seg hvordan det hadde vært hvis det var omvendt...Hvis du ble snakka til sånn på msn.
Gjest Skrevet 5. juli 2007 #8 Skrevet 5. juli 2007 Hvorfor i helvete har han kontakt med henne........? Synes på ingen måte du er hysterisk. Hadde det värt min mann hadde han fint fått avslutte denne kontakten og det fortere enn kvikt!!
Gjest Skrevet 5. juli 2007 #9 Skrevet 5. juli 2007 jeg hadde IKKE akseptert dette.. men det skal også da sies at jeg er meget sjalu av meg... kjenner jeg blir skikkelig provosert ¨på dine vegne nå..
mammat2goll Skrevet 5. juli 2007 #10 Skrevet 5. juli 2007 hysterisk nei?? Hadde blitt drit sure om det var typen min. Hadde spurt om han ikke kunne lagre loggen så jeg kunne se om jeg ville...Hva sier han når du ber han slutte å prate med ho da?
Gjest Skrevet 5. juli 2007 #12 Skrevet 5. juli 2007 Hadde det vært kjæresten min, så hadde jeg sletta msn hans hehe. Og hun berta der ville få gjennomgått noe så jævlig! Jeg hadde ikke akseptert det nei.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå