Gjest Skrevet 4. juli 2007 #1 Skrevet 4. juli 2007 Hva er dette?Jeg skulle ha et fotoredigerings program,og kjip som jeg er vil jeg ikke kjøpe et :`/ Googlet i vei,og havnet på denne GIMP 2 greia,lastet ned,og vips jeg skjønner jo absolutt ingenting av det..... Noen som har dette eller vet om det kan brukes til bilderedigerin og hvordan??? ...eller kanskje noen vet om et greit og forståelig fotoredigerings program ??? Takker og bukker på forhånd for hjelpen!!!!
Gjest Skrevet 4. juli 2007 #2 Skrevet 4. juli 2007 har brukt det, men liker photofiltre MYYYE bedre, last den ned, deretter last ned norsk hjelpefil, så får du hele greia på norsk!!!
Gjest Skrevet 4. juli 2007 #3 Skrevet 4. juli 2007 Har du link til photofiltre?? Er det forståelig for en passe teit Sørlending????
Gjest Skrevet 4. juli 2007 #4 Skrevet 4. juli 2007 skulle jo sagt du var sørlending med en gang, du ha'kke sjans:-) http://www.photofiltre.com/ last etterhvert ned hjelpefila, såååå sletter du den engelske fila og vips, ta-duuuum, så er programmet på norsk
Gjest Skrevet 4. juli 2007 #5 Skrevet 4. juli 2007 HÆ???? Har nå lasta ned,så da finner jeg vel ut av det ))) Takk for tips,jeg syntes ikke du er kjip ))
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå