Reveenka Skrevet 4. juli 2007 #1 Skrevet 4. juli 2007 Rene syndfloden, jo. så nå har gubben avbrutt hjemme-jobbe-ferien sin siden vi ikke får gjort noen verdens ting med gravemaskinen(det som ikke kan gjøres med gravemaskin eller traktor, blir ikke gjort her i går'n...), og reist på jobb til Svalbard. Heldiggrisen! Der skulle jeg gjerne vært selv, og reist på isbjørnsafari og sett midnattssola. Istedet har jeg benket meg til i sofaen med dronning Sonja(er skaproyalist), pc, bok, avis, ukeblad, moreller og et lite glass hvitvin c",) Huset er nyvasket og relativt ryddig, og revungene er snille og har lagt seg. Håper dere har en fin kveld også, jenter! Kom og prat litt, davel! c",) (Venter på å høre hvordan du har hatt det, Attpåklatten!)
Dailis Skrevet 4. juli 2007 #2 Skrevet 4. juli 2007 Jeg benket meg og for å se sonja ....Men vi har parabol og signalene ble brutt pga regn. Jippi. Svalbard hørtes ikke så ille ut nei. Men snakket med svigermor i kveld, de hadde 29 grader...kanskje der jeg skulel vært;)
Trollmora Skrevet 5. juli 2007 #3 Skrevet 5. juli 2007 Ja det er nok endel som sliter med litt vel mye vann i disse dager! Ett glass hvitvin kan godt nytes sammen med ett par ukeblader bare jeg slipper de kongelige ) Svalbard bør alle forsøke å ta en tur til. Helt spesielt, utrolig nydelig og om ikke altfor mange år ødelagt av for mange turister og dårlig klima.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå