@nita+Sebastian Skrevet 4. juli 2007 #1 Skrevet 4. juli 2007 Lurer på om jeg gjør dette riktig. Har ikke blitt fortalt hvordan det skal gjøres. Jeg kniper musklene der nede og holder i ca 3 sek og slipper opp. dette gjør jeg 10 ganger. Så kniper jeg og holder i ca 10 sekunder. Dette så mange jeg klarer. Blir ofte ikke flere enn to tre ganger. Er dette riktig??? Jeg må innrømme at jeg kjente etter i dusjen i dag, om jeg begynner å nærme meg normal. Kun en finger inn kjente jeg livmormunnen. Akkurat som om den var falt ned. Hjeelp. Er dette normalt. Please, håper mange kan svare.
Anonym bruker Skrevet 4. juli 2007 #2 Skrevet 4. juli 2007 Hvor lenge siden du har født? Har du vært på 6 uker kontroll og undersøkt? Høres ut som du gjør noen greie knipeøvelser. Gro Nylander anbefalte også en knipeteknikk der du flytter knipepunktet opp og ned, som en heis. Og knip leeenge.
@nita+Sebastian Skrevet 5. juli 2007 Forfatter #3 Skrevet 5. juli 2007 Glemte å skrive det jeg, he he. Er akkurat 5 uker i dag. Skal på 6 ukers kontrollen om en uke.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå