lilja70 Skrevet 3. juli 2007 #1 Skrevet 3. juli 2007 Konker dere bare fordi det bikker midnatt? -Hva slags eventyr er dette?
Gjest ->>- Skrevet 3. juli 2007 #2 Skrevet 3. juli 2007 Neida, men ble jo brått opptatt med glasskoprøving.
Lektor Doppler med tillegg Skrevet 3. juli 2007 #4 Skrevet 3. juli 2007 Fortapte meg i sykkelsko, men jeg aner ikke hvordan jeg kjøper sånne ting, så butikk er nok safere enn nettshopping. Med mindre noen her inne kan si meg hva som er forskjellen på en fast og bevegelig kloss og hva som er best til hva. Og om du ikke vet hva jeg spør om trenger du ikke svare.
Gjest ->>- Skrevet 3. juli 2007 #5 Skrevet 3. juli 2007 Kona påstår at bevegelig kloss er best til alt, fordi man da kan variere hvor man vil ha trykket i tråkket (ah, disse fancy faguttrykka), og at alle med et snev av autoritetsforakt selvsagt vil bestemme selv om man skal trøkke bak eller fremme eller midt på. Jeg aner ikke hva hun snakker om, men hun bruker å kunne sine saker.
lilja70 Skrevet 3. juli 2007 Forfatter #7 Skrevet 3. juli 2007 Som våkner om du blir sussa av en prins i trikot? Nå skuffer du stort, Månestråle:-(
Gjest ->>- Skrevet 3. juli 2007 #8 Skrevet 3. juli 2007 Tsk, har dere ikke sånn "skriv et moderne eventyr"-oppgaver på skolen din 'a? Kona hadde sikkert vært fjong i trikot.
lilja70 Skrevet 3. juli 2007 Forfatter #9 Skrevet 3. juli 2007 *gliser sleskt* JEG er fjong i trikot, i allefall vet jeg de som mener det;-)))
Gjest ->>- Skrevet 3. juli 2007 #10 Skrevet 3. juli 2007 Utmerket, så har jeg et alternativ om fruen skulle nekte å stille. Skjønt, skal det virkelig være moderne er vel ikke monogami tingen, så dere lar dere gjerne kombinere.
lilja70 Skrevet 3. juli 2007 Forfatter #11 Skrevet 3. juli 2007 He he eeeeh... :-, Kanskje ikke på det nivået jeg jobber, nei. I den typen eventyr handler vesentlige deler av oppgavene om 1. hva de tjener 2. hva de jobber som (frisør, proff-fotballspiller, verdensstjerne) 3. hva ungene deres heter
Gjest ->>- Skrevet 3. juli 2007 #12 Skrevet 3. juli 2007 Ah. Jeg minnes å ha skrevet et slikt på ungdomsskolen en gang, hvor jeg i følge min klasseforstander klarte "det kunststykke å fornærme stort sett alle samfunnets minoritetsgrupper på groveste vis og slippe unna med det." Alternativt var det i hvert fall i høyeste grad. Men jeg synes barna dine ser ut til å ha bra fokus, i hvert fall guttene - for i henhold til båssettingskategorier velger jeg å anta at de rike proffotballspillerne er guttene og frisør-trebarnsmammaene til Leander, Chrisander og Bobkåreander er jentene. Minus lesba in spe som vil reise jorden rundt og bli forfatter og hendig unnlater å presisere noe om privatsfæren, kanskje.
lilja70 Skrevet 3. juli 2007 Forfatter #13 Skrevet 3. juli 2007 ;-) Nei, jeg må innrømme min forbauselse over at samtlige 13 gutter, og bare halvparten av like mange jenter visste hva ungene (to, en av hver) skulle hete!!! --Og lesba in spe ville reise jorda rundt, sammen med en navngitt kompis (gutt) Deilig å ha rett? Fint at tiden går framover?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå