silhah og emilie Skrevet 3. juli 2007 #1 Skrevet 3. juli 2007 stemmer det at de fleste småbarnsmødre har stokke vognen?? hehe tenker at det må være utrolig ekkelt på all den brostenen,alle de bakkene osv:p
chill+enda en til Skrevet 3. juli 2007 #2 Skrevet 3. juli 2007 Har ikke sett så mange Stokke-vogner her jeg. Legger mest merke til alle Quinny'ene, men det er sikkert fordi vi har den selv.
krabbetrollet Skrevet 3. juli 2007 #3 Skrevet 3. juli 2007 Nei, de fleste småbarnsmødre i Bergen har ikke Stokke-vognen.
Gjest Skrevet 3. juli 2007 #5 Skrevet 3. juli 2007 Det er så få at man legger merke til de som har en. Ser for det meste Quinny, Mistral og Simo.
silhah og emilie Skrevet 3. juli 2007 Forfatter #6 Skrevet 3. juli 2007 ei som jeg kjenner var i bergen nå nylig og hun sa at det var så mange som tuslet rundt i de høye rare vognene som hun så pent kalte de:p
chill+enda en til Skrevet 3. juli 2007 #7 Skrevet 3. juli 2007 Ok. Syns som sagt jeg sjeldent ser den. Jeg er endel i byen, og har blitt en skikkelig barnevognspotter, hehe :-) Høy, rar ja vogn... Jammen godt smaken er delt, synes jeg ;-)
Bæ bæ lille lam:)™ Skrevet 3. juli 2007 #8 Skrevet 3. juli 2007 Jeg har igrunnen ikke sett så mange i forhold til hvor mange vogner jeg ser...Er nok som hufsemor sier,at man bare legger bedre merke til de:)
tuppemor-75 Skrevet 3. juli 2007 #9 Skrevet 3. juli 2007 brosteinen i Bergen er der bilene kjører. men tilbake til spm ditt. jeg tror ikke at flertallet av småbarnsmødre har stokkevogn. er sjeldent jeg ser noen med den vogna.
*Rutletutt* Skrevet 4. juli 2007 #10 Skrevet 4. juli 2007 Har faktisk bare sett en med Stokke vogn så langt, jeg;o) Syns det er flest Quinnyer og Emmaljungaer rundt om kring, jeg...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå