Etaner Skrevet 3. juli 2007 #1 Skrevet 3. juli 2007 Jeg syns jeg har hørt noe om det før at babyer kan ha litt sånn kul i puppen i starten, at det er pga. hormoner.. stemmer dette?! Lillebabyen på 2 mnd har en veldig kul bare på den ene puppen. Kan ikke huske at det har vært så mye før, og bare på den ene... hjelp..er dette vanlig?
kulepenn Skrevet 3. juli 2007 #2 Skrevet 3. juli 2007 Ja gutten min hadde "kul i puppen" på begge sider. Barselavd sa at dette var fordi han hadde fått mine hormoner under gravideteten. Helt ufarlig men det tar nok litt tid før det forsvinner..et par måneder..:
Etaner Skrevet 3. juli 2007 Forfatter #3 Skrevet 3. juli 2007 Oki (= takk for svar.. Jeg ble bare litt bekymret her fordi jeg syns det virker som den har blitt større, og rart at det det bare er på den ene siden..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå