*Anonymus Maximalus* Skrevet 2. juli 2007 #1 Skrevet 2. juli 2007 hvordan er de i forhold til barn? er de lette å vaske hvis man søler noe liksom?? Må selvsagt impregnere den da..
:::) Frøken Velferdsrett Skrevet 2. juli 2007 #2 Skrevet 2. juli 2007 haha... jeg tenkte microfiber kluter og når jeg innså at det var en soffa du snakket om så ble det en soffa sydd av microfiberkuter inni hodet mitt.. hihi.. (måtte bare dele det)
*Anonymus Maximalus* Skrevet 2. juli 2007 Forfatter #3 Skrevet 2. juli 2007 hehe... http://skeidar.no/skeidar.portal?_nfpb=true&portlet_Varekatalog_2_actionOverride=%2Fportlets%2FvareKatalog%2FshowNextProducts&_windowLabel=portlet_Varekatalog_2&portlet_Varekatalog_2product_group_id=11&portlet_Varekatalog_2from_index=8&_pageLabel=page_varekatalog her er det en microfiber sofa:o)
Gjest Skrevet 2. juli 2007 #4 Skrevet 2. juli 2007 Her har vi lys mikrofiber stoler og sofa.. Har sølt fajitas med tilhørende salsasaus i den ene Blod etter oppkuttet leppe hos lillegutt Maaaaaaaaaaaaaassssssssssssee gulp Bittelitt babytiss, x antall ostepop, chips, cola Sofaen er forbausende fin den. Bruker den foran tv en så det fort at vi tar fredagsmiddagen der. Vasker den med Enjo klut eller svamp med salo. Eneste jeg ikke har fått av er oljeflekk. Hvor kommer den fra?? alt i alt- meget godt fornøyd
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå