Gå til innhold

Livmortappen?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Måtte kikke "oppi der" i dag, da jeg syntes jeg kjente at det åpna seg litt. Tappen jeg såg, låg nesten helt ute, og hadde et lite hull i seg. Hva er det? Og hvorfor er det et hull i den? Det har jeg ikke sett før.... Noen som vet?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

kikke oppi der??kossn fikk du til det?

Skrevet

Ler!!!! Holdt ein spegel under =P

Skrevet

hehe,å ja....

Skrevet

Har du peil på hva jeg såg? =/

Skrevet

Jeg kan ikke kjenne tappen min lengre,flere uker siden den forsvant..Tappen kryper oppover og forsvinner i tiden før fødsel.Rart du kunne se den.Tappen skal bli borte som en del av modningsprosessen,deretter vil kanalen åpne seg når duf.eks får rier og går i fødsel.Dette er mitt 2. sv.skap og sånn var det i mitt første også.Hull er det i den til vanlig også,da skal jo mensvæsken ut.

Skrevet

Er jo ikke sikkert det var den "tappen" jeg såg....derfor jeg spør....har sett den tappen der før....men ikke at det har vært hull i den.....hmmm.....spørs om det var noe annet da? *tenker*

Skrevet

Vi jenter har et lite hull inni selve hullet..:)

Vanskelig og forklare.. hehe...

Skrevet

ler.....greit å spørre her inne....og samtidig vere anonym.....hadde ikke tort å spørre jormor eller legen om det samme =/

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...