Anonym bruker Skrevet 2. juli 2007 #1 Skrevet 2. juli 2007 Ford Mondeo? Vet at den Zento stolen har kommet dårlig ut i en test, men da var den testet sammen med babystoler... Det gikk ikke an å sammelikne de to gruppene har jeg forstått...???!!?
bee* Skrevet 2. juli 2007 #2 Skrevet 2. juli 2007 ford mondeoer er da ganske store så du kan jo velge og vrake i stoler da.. jeg ville valgt graco cosmic sit sete..
Gjest Skrevet 2. juli 2007 #3 Skrevet 2. juli 2007 Og der vippet du meg av pinnen:) Det er så utrolig vanskelig å finne den optimale bilstolen:) Hvorfor synes du jeg bør velge den da:)?
adelia*termin 18/10* Skrevet 2. juli 2007 #4 Skrevet 2. juli 2007 Vi har kjøpt hts besafe izi combi i dag faktisk... vi kjører forresten en ford vi også.... Vi vurderte akta graco også, men endte på besafe
bee* Skrevet 2. juli 2007 #5 Skrevet 2. juli 2007 den har kjempe gode hode støtter i tilfelle du blir på kjørt fra siden eller barnet sovner.. så henger ikke hodet å "slenger"..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå