Lille Trille* Skrevet 2. juli 2007 #1 Skrevet 2. juli 2007 Endelig fikk jeg positiv el-test! 10 dager seinere enn forventa. Da blir syklusen hele 38 dager. Veit det er mange som er mye mer ustabile, men jeg synes det er frustrende med så ustabile sykluser. PS: Tenk så gøy det hadde vært hvis jeg kunne ha skrivi "Endelig" i overskriften og noe helt annet etterpå. Som f.eks. at det var en annen type test som var positiv. Det er jo lov å drømme, ikke sant?
Dotten Skrevet 2. juli 2007 #2 Skrevet 2. juli 2007 Så bra at du har funnet el da... da blir det jo litt "lettere" å treffe Kjedelig med lange sykluser, men alikevel har du jo litt kontroll, nå som du har funnet den Og ja.. tenk om "endelig" hadde vært positiv graviditetstest... He, he. Snart kommer du tilbake med et innlegg om det skal du se. Lykke til
har4barn Skrevet 2. juli 2007 #3 Skrevet 2. juli 2007 Jeg også fant el i dag, så nå er det bare å jobbe!!! Lykke til , så håper jeg vi ses på 1.tri om to uker:)
Vårgutten-08 <3 Skrevet 2. juli 2007 #4 Skrevet 2. juli 2007 Jeg har også el i disse dager, imorgen eller onsdag!! Så nå er det bare å stå på Lykke til:)
Lille Trille* Skrevet 2. juli 2007 Forfatter #5 Skrevet 2. juli 2007 Jess, stå på jenter! Og lykke til!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå