Gå til innhold

Endelig...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Endelig fikk jeg positiv el-test! 10 dager seinere enn forventa. Da blir syklusen hele 38 dager. Veit det er mange som er mye mer ustabile, men jeg synes det er frustrende med så ustabile sykluser.

 

PS: Tenk så gøy det hadde vært hvis jeg kunne ha skrivi "Endelig" i overskriften og noe helt annet etterpå. Som f.eks. at det var en annen type test som var positiv. Det er jo lov å drømme, ikke sant?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Så bra at du har funnet el da... da blir det jo litt "lettere" å treffe :) Kjedelig med lange sykluser, men alikevel har du jo litt kontroll, nå som du har funnet den :)

Og ja.. tenk om "endelig" hadde vært positiv graviditetstest... He, he. Snart kommer du tilbake med et innlegg om det skal du se. Lykke til :)

Skrevet

Jeg også fant el i dag, så nå er det bare å jobbe!!!

 

Lykke til , så håper jeg vi ses på 1.tri om to uker:)

Skrevet

Jeg har også el i disse dager, imorgen eller onsdag!! Så nå er det bare å stå på;)

 

Lykke til:)

Skrevet

Jess, stå på jenter! Og lykke til!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...