Gå til innhold

AU, leggkramper...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Våknet idag tidlig med den krampa,både i leggen og i låret!! AU AU

Spratt ut av senga for når jeg står på beinet så gir krampa seg i leggen iallefall,men ikke idag :( Hele beinet var helt forvridd,klarte ikke å tråkke ned på fotbladet,bare vridde seg..Etter 1 minutt så gå det seg og jeg kunne da stå på beinet,men krampa i låret ga seg ikke :(( og mannen måtte hjelpe meg med å strekke ut og massere til slutt....Men fy søren og øm jeg er på det stedet på låret nå,er over 2 timer siden,men er øm og støl og gjør vondt ennå....Gikk ikke over før etter 5 minutter en gang!!!

 

Er det normalt at fotbladet vrir seg når du har kramper,andre som har vært borti det?? 30 uker gravid,har hatt leggkramper ei god stund,men ikke i låret...Og beinet har vært forvridd hver gang,men har sluppet taket ganske fort..

Videoannonse
Annonse
Gjest otilie79;)
Skrevet

Spis magnesium, det skal hjelpe mot legg krampene:o)

Skrevet

Det er viktig å skyve fram helen. Dvs. trekke tærne opp mot deg. Ellers har jeg lest at det hjelper å spise bananer(!). Det hjalp i hvertfall meg da jeg gikk gravid.

Skrevet

... som vistnok inneholder mye magnesium...

Skrevet

Takk for svar :o)

Da skal jeg prøve meg frem..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...