Anonym bruker Skrevet 1. juli 2007 #1 Skrevet 1. juli 2007 noen som har tips på hva jeg kan bruke på tørr hud på min baby?? eller er det bare vanlig fuktighetskrem?
Gjest Skrevet 1. juli 2007 #2 Skrevet 1. juli 2007 a creme er bra. Eller så er også babyline sin lotion bra. Veldig vanlig at babyer har tørr hud den første tiden, og det vil mest sannsynlig ikke hjelpe å smøre.. fettlaget som skal bort.. ( fikk jeg beskjed om iallefall =) )
MyB@by <3 Skrevet 1. juli 2007 #3 Skrevet 1. juli 2007 da min lille ble født vr han veldig tørr på huden, og da fikk jeg beskjed om at jeg ikke skulle smøre med noe, bare amme masse, for da fikset huden det selv... men nå i det senere har jeg brukt babyolje,funker bra:)
Anonym bruker Skrevet 1. juli 2007 #4 Skrevet 1. juli 2007 ok,,for synes han er tørr men om det ikke hjelper så å det fixes av seg selv så er jo det bra:)))
Stolt Mamma™-1jente og 1gutt!! Skrevet 1. juli 2007 #5 Skrevet 1. juli 2007 vi smører heller ikke. Men bruker ACO sin babyolje i badevannet. Funker som bare det. Myk og god babyhud =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå