Gjest Skrevet 1. juli 2007 #1 Skrevet 1. juli 2007 ganske mye og litt rød i kinnene sine kan det vere tenner på gang el beg han bli syk er 2 mnd gammel
mayaya Skrevet 1. juli 2007 #2 Skrevet 1. juli 2007 det gjør mini her også. har hørt at tannkløe kan komme leeenge før tennene, så tror det er det. har begynt å sikle også.
Gjest Skrevet 1. juli 2007 #3 Skrevet 1. juli 2007 ja ser han har mer spytt nå,og han er mer grinete nå og ser ut som han ikke er helt i form men ingen feber enda i så fall
mayaya Skrevet 1. juli 2007 #4 Skrevet 1. juli 2007 ikke feber her heller. er kanskje for tidlig i prosessen for det?
Nr-3-i-Magen Skrevet 1. juli 2007 #5 Skrevet 1. juli 2007 Alle babyer suger og biter påhendene sine, det er helt vanlig, og har ikke nødvendigvis noe med tenner å gjøre. Mi har sugd på henda sine siden ho var et par måneder, bitt frenetisk på alt ho har fått i henda, men tenna kom ikke før nå når ho er 7,5 mnd.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå