Gå til innhold

Er det lov å ha med babybilstol inn i fly?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Eller må det bestilles eget sete da?

De er vell for store til å legges under stolen eller i hyllene over?

 

Frister ikke å sende de i bagasjen heller.

De blir jo fort både kastet på, og stuet under noe tungt da. Noe som kan ødelegge stolen, uten at det vises!

Videoannonse
Annonse
Gjest Riga+hippiesnulla & piratspira
Skrevet

Du kan spørre flyselskapet...sendes det som bagasje så er det jo som spesialbagasje.

Skrevet

Med Widerøe har jeg fått ha med bilstolen inn. En gang fikk barnet mitt sitte i den under flyturen fordi det var ledig sete. Når det har vært fullt har flyvertinnen tatt vare på den og plassert den fremme i flyet.

Skrevet

Jeg fløy masse med SAS når snuppa var lita og jeg fikk alltid ta med stolen! Er setet ved siden av deg ledig kan du feste setet der også. Helt topp, snuppa lånesten alltid og sov i setet sitt ved siden av meg på hele flyturen!

 

Men når hun gikk over til større seter må de sendes som spesialbaggasje.... dessverre! De er ganske så hardhendte med baggasjen!

Skrevet

Hmmm dette hadde jeg ikke tenkt på,kommer nok til å fly litt med den lille for å besøke mine foreldre i trøndelag,bor selv på østlandet.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...