Gå til innhold

Skal jeg gidde å sitte oppe til mannen min kommer?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Han er her om en times tid. Er veldig trøtt og må opp i natt med babyen. Dessuten har han drukket, men jeg vil jo gjerne si hei. Hva hadde dere gjort?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

En time er ikke mye når man sitter på Dib :-)

Skrevet

Tja, nå er vel ikke mitt svar noe fasitt svar, men jeg hadde nok blitt sittende oppe til han kom.

Jeg får nemlig ikke sove om ikke mannen er hjemme. Når han er på by'n så dupper jeg bare av i korte perioder inn i mellom før han er hjemme, og det til tross for at jeg har søvnapne. Gjett om jeg gruver meg til de gangene han er borte natten over.

 

Skrevet

Jeg hadde lagt meg :)

Skrevet

Jeg legger meg, mannen min kommer hjem om et par timer og jeg tenkte han kunne få sove litt lengre i morgen tidlig.

Skrevet

Hadde gått og lagt meg, jeg. Bedre å få litt søvn, enn å sitte oppe i en hel time når man er drittrøtt, bare for å si hei til gubben når han kommer. Er han dritings, så våkner du sikkert uansett.

Skrevet

Jeg hadde sittet våken, men nå er han vel i nærheten?? :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...