Chiabatta Skrevet 30. juni 2007 #1 Skrevet 30. juni 2007 Han er her om en times tid. Er veldig trøtt og må opp i natt med babyen. Dessuten har han drukket, men jeg vil jo gjerne si hei. Hva hadde dere gjort?
Mockanin Skrevet 30. juni 2007 #3 Skrevet 30. juni 2007 Tja, nå er vel ikke mitt svar noe fasitt svar, men jeg hadde nok blitt sittende oppe til han kom. Jeg får nemlig ikke sove om ikke mannen er hjemme. Når han er på by'n så dupper jeg bare av i korte perioder inn i mellom før han er hjemme, og det til tross for at jeg har søvnapne. Gjett om jeg gruver meg til de gangene han er borte natten over.
Mammaja 120107 Skrevet 30. juni 2007 #5 Skrevet 30. juni 2007 Jeg legger meg, mannen min kommer hjem om et par timer og jeg tenkte han kunne få sove litt lengre i morgen tidlig.
Maisie Skrevet 30. juni 2007 #6 Skrevet 30. juni 2007 Hadde gått og lagt meg, jeg. Bedre å få litt søvn, enn å sitte oppe i en hel time når man er drittrøtt, bare for å si hei til gubben når han kommer. Er han dritings, så våkner du sikkert uansett.
Monajenten Skrevet 30. juni 2007 #8 Skrevet 30. juni 2007 Jeg hadde sittet våken, men nå er han vel i nærheten??
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå