Gå til innhold

Privat ultralyd og kjønn?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Om man bestiller privat ultralyd for og vite kjønnet på babyen. Er man da garantert og få vite det?

Vi ville gjerne vite kjønnet når vi var på UL, men da kunne ikke jordmor se det siden babyen bokstavelig talt lå i fosterstilling.

Har derfor litt lyst til og bestille privat UL for og få vite kjønnet, men vet ikke om man helt sikkert får vite det eller ikke.. Noen som vet?

Vi er så fryktelig nysgjerrige på kjønnet og vil gjerne kjøpe noe rosa om det er jente eller noe blått om det er gutt :-))

Så utrolig vanskelig og finne noe i nøytralt..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Du får så klart vite det hvis de kan se det. Det kan jo være at de har bedre tid og kan vente litt på at den beveger seg da. Vet ikke sikkert men du kan jo håpe ;)

Skrevet

Det er ingen garanti for at dere får se kjønnet da heller. Dette kommer helt ann på babyen og dens stilling. Men det kan jo være en ide å spise noe kaldt(is) før du går inn, for da bruker babyen å våkne til litt :o)

Skrevet

Takk for svar, noen som har erfaring med medicus i Trondheim?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...