Gå til innhold

Har lagt på meg 5 kilo på EN MÅNED !!


Anbefalte innlegg

Skrevet

MÅ ned igjen. NÅ !!

 

FORT!!

 

Hvordan?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Beklager om jeg er frekk nå, men hva har skjedd om du har lagt på deg 5 kg på en måned? Er det vanlig?

Skrevet

Spist sunt, lite og ofte, hver tredje time. Gå en tur hver dag. Lykke til:)

Skrevet

Det så teit ut dte jeg skreiv ser jeg. mente: har du f.eks. begynt med prevensjon man kan legge på seg av? medisiner med bivirkninger? andre ting som kan føre til så plutselig vektoppgang? For om det er det, så kan du kanskje gå rett til kilden for problemet. :)

Skrevet

Jeg vet ikke. Har vel vært veldig usunn da. Mye vin og øl i varmen, masse mat. . Det er vel det.

 

Jeg skal ta en fastekur bare, også skjerpe meg etterpå. Dette er jo helt feil.. 10 dager faste fra i morra. Trapper ned i dag.

 

Åh... 5 kilo !!! Er det mulig?

Skrevet

Alkohol er det enormt mye energi i da... Kan jo være det? Kanskje det er nok å bare droppe det noen uker?

Skrevet

Faste er inge god ide, da har man lett for at kiloene flyr i været igjen når man begynner å spise. Prøv rådet mitt, da skulle du kunne gå ned 1 kg i uka:)

Skrevet

Ojsann, det er temmelig mye på en mnd :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...