rødhetta...- Skrevet 30. juni 2007 #1 Skrevet 30. juni 2007 jeg er så varm, har normalt temp på 36.8 de siste dagene har den vært 37.8 , er det tegn på tr eller er det et graviditets tegn? NOEN SOM VET?
Anicol*Blir det pergospire? Skrevet 30. juni 2007 #2 Skrevet 30. juni 2007 Man har vel høyere temp gjennom hele svangerskapet, så kan være ett godt tegn=)
*stjerneklar med GULLSTJERNE* Skrevet 30. juni 2007 #3 Skrevet 30. juni 2007 For å skjønne tempene, så må du måle om morgenen til fast tidspunkt FØR du står opp av senga. det går jeg ut i fra at du gjør, siden du temper. Tempen stiger nokså rett etter EL, og vil holde seg på et høyt nivå fram til mensen. For noen kan tempen stige enda et hakk en uke etter EL ca, og holde seg høy utover da man ventet mensen. dette kan være et tegn på graviditet. Det at du har høy temp nå, må du vurdere ut i fra de andre tempene dine for å forstå om det har noen sammenheng. Det kan jo også være andre ting som får tempen høyere, begynnende sykdom f.eks. Lykke til
rødhetta...- Skrevet 30. juni 2007 Forfatter #4 Skrevet 30. juni 2007 ja har tempet om morgenen i sengen, tusen takk for svar:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå