Prinsen_til_mamma:) Skrevet 29. juni 2007 #1 Skrevet 29. juni 2007 håper virkelig denne fullmånen har noe virkning. har hatt en del vonde kynnere i dag, og ganske ofte:) håper det går over til ekte rier. vil ha ut prinsen min:) hvis det er noen som har fler råd på hvordan jeg kan få ting til å gå fremmover så tas dette gledlig i mot:)
Prinsen_til_mamma:) Skrevet 29. juni 2007 Forfatter #3 Skrevet 29. juni 2007 da har jeg spist kanel også!!!!!! nå må han vel for pokker komme ut snart vel!!!!!
Potetstappe Skrevet 29. juni 2007 #4 Skrevet 29. juni 2007 Har gått laaaang tur idag, så fort jeg bare orket! Føles fort hvertfall, for en kropp som ikke har beveget seg kjappere enn en halv km i timen de siste ukene:P Hehe.. Tatt MicroLax som jm anbefalte... Brukt brystpumpa Nå prøver jeg å overtale pappan til snuppa til å ha seg med meg.. Men kanel, vet jaggu ikke om jeg tør altså!
varg veum Skrevet 29. juni 2007 #5 Skrevet 29. juni 2007 har gitt oppp alt som heter kjerringråd... no stoler jeg på fullmånen...hihi
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå