Lykkeliten - mamma til 2 Skrevet 28. juni 2007 #1 Skrevet 28. juni 2007 Hva mener dere? Jeg synes stokke vognen ser så kul ut! men hvordan er sitte-delen egentlig å bruke?
It's all about me Skrevet 28. juni 2007 #2 Skrevet 28. juni 2007 Stokke og Bugaboo er vel de mest trendige, men er det ikke bedre å velge vogn etter behov og komfort?
Lykkeliten - mamma til 2 Skrevet 28. juni 2007 Forfatter #3 Skrevet 28. juni 2007 Helt enig med deg i det! :-) Selv har jeg en stødig, solid og god Emmaljunga vogn, bare litt morsomt å se hva folk synes! Og litt interessant om noen som har disse trendy vognene foltalte hvordan comfort`en egentlig er... Antar at liggedelen er ok, men hvordan er de egentlig å sitte i for de søte små? Ser ikke så godt utå sitte i de, syns nå jeg da, men vil gjerne høre erfaringer! :-)
It's all about me Skrevet 28. juni 2007 #4 Skrevet 28. juni 2007 Oki, da så ) Da har jeg ikke noe hjelp å trå til med, hehe. Har selv bare en TFK som foresten er supergod.
Gjest Skrevet 28. juni 2007 #5 Skrevet 28. juni 2007 Stokke og Bugaboo er vel mest trendy.Jeg syns ikke om Stokke-vogna designmessig,men barnet sitter nok og har fin utsikt.Sovestilling er jeg litt mer usikker på. Bugaboo'en liker jeg da,kunne tenkt meg en sånn men syns den er for dyr.
Lykkeliten - mamma til 2 Skrevet 28. juni 2007 Forfatter #6 Skrevet 28. juni 2007 Ser forresten at det pågår en lignende tråd lenger nede, med hva signaliserer hvilken vogn. Mye rart og mye morsomt å lese! :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå